+370 37 351101 / +370 37 466144

jonas@plienitas.lt

Darbo laikas I-IV 8:00 - 17:00 V 8:00 - 16:00 VI-VII NEDIRBAME

Gaminių užsakymas, transportavimas ir saugojimas

Titulinis / Aktualijos / Gaminių užsakymas, transportavimas ir saugojimas

Skardos gaminių užsakymo, transportavimo ir saugojimo tvarka

Atsižvelgdami į prekybininkų gudrybes ir siekimą pasinaudoti pirkėjo nežinojimu šioje prekių srityje, norime patarti, kaip neapsigauti. Rinkdamiesi iš kur pirkti gaminį atkreipkite dėmesį: ne tik į pagrindinių pozicijų kainas, bet į visos stogo dangos su priedais kainą! Dauguma pardavėjų sumažinę plieninės skardos kvadratinio metro kainą, padidina kitų priedų kainas. Taip ne tik susigrąžina bet ir „išaugina“ visą stogo kainą. Norint uždengti stogą nauja danga reikia ne tik pačios dangos, bet ir kraigų, vėjalenčių, karnizų, varžtų ir t.t. Tik turint baigtinę stogo komplektacijos sąmatą, galima lyginti kainas. Pateikite mums savo stogo išmatavimus, ir mes Jums paskaičiuosime galutinę viso stogo kainą.

UAB „Plienitas“ yra stogų bei sienų dangų gamintojas, turintis nuosavą gamybos bazę, nuosavus įrengimus, tiesiogiai importuojantis (iš didžiausių pasaulio metalo gamintojų) aukščiausios kokybės metalus, visada gali pasiūlyti geriausią kainos ir kokybes santykį.

Užsakymo tvarka

Norėdami užsisakyti mūsų skardos gaminių, savo stogo ar sienų planą (išmatavimai, pageidaujami persidengimų ilgiai, stogo įstrižainės, kaminų, stoglangių išmatavimai bei jų komplektuojančias detalės ir t.t), norimą gauti informaciją kartu su Jūsų kontaktais, atsiųskite į mūsų elektroninį paštą arba faksu (juos rasite kontaktų skyriuje). Mes, savo ruožtu, gavę jūsų užklausimą, paskaičiuosime sąmatą bei iškarto su jumis susisieksime.

Dangas gaminame tik pagal individualius užsakymus. Darbus pradedame vykdyti tik suderinę su užsakovu skardos gaminių sąmatą bei pagal ją gavę avansinį 30% apmokėjimą. Pagamintus užsakymus klientui išduodame tik šiam apmokėjus likusią sumos dalį.
Su pastoviais klientais sudaromos ilgalaikės pardavimo sutartys. Tokiu atveju, klientai gauna mokėjimo atidėjimą. Su pirmą kartą perkančiu klientu ilgalaikių pardavimo sutarčių nesudarome.

Transportavimo ir saugojimo tvarka

 1. Atsargiai elkitės įkraudami ir iškraudami skardos lakštus rankomis. Nestumkite vieno lakšto ant kito, taip pat netraukite vieno nuo kito sudėtų lakštų, kad nepažeistume jų viršutinės dangos.
 2. Iškraudami rankomis lakštus, ilgesnius kaip 2 m, neškite juos vertikalioje padėtyje.
 3. Rekomenduojama pakuotes krauti vienu sluoksniu. Krovimas dviem sluoksniais leidžiamas tik tuomet, jei pakuotės yra vienodo ilgio ir svorio arba viršutinė pakuotė yra trumpesnė bei lengvesnė.
 4. Atstumas tarp saugomos pakuotės ir žemės turi būti ne mažesnis kaip 200 mm.
 5. Sandėliuojant gaminius ilgesniam laikui venkite aplinkos, kurioje dažnai pasireiškia staigūs oro drėgmės ir temperatūros svyravimai. Tokioje aplinkoje formuojasi vandens garų kondensatas. Šio nurodymo nesilaikymas įtakoja baltų korozijos dėmių atsiradimą ant cinkuotos skardos, pilkšvų dėmių – ant aliumocinko ir poliesteriu padengtos skardos.
 6. Laikant skardos gaminius lauke trumpą laiko tarpą (pvz., kol vyksta stogo montažo darbai), skardos lakštus rekomenduojama sudėti nuožulniai, taip apsaugant juos nuo ilgesniam laikui susidarančių vandens sankaupų ant skardos paviršiaus. Taip pat būtina užtikrinti jų elementarią apsaugą nuo stiprių vėjo gūsių.
 7. Sudrėkus skardos lakštams, juos būtina atskirti vieną nuo kito lentelėmis, arba sudėlioti atskirai, kad nudžiūtų lakštų paviršius.
 8. Jei produkcija naudojama vidaus darbams, jos kokybė bus garantuojama tik tuo atveju, jei pastato viduje nėra jokio žalingo poveikio ar kondensatų, kurie su laiku galėtų pakenkti skardos paviršiui.
 9. Reikia vengti plieninių lakštų kontakto su izoliacinėmis medžiagomis, impregnuota mediena bei kitais koroziją sukeliančiais produktais.
 10. Stogai turi būti reguliariai valomi ir visi pastebėti apgadinimai (įbrėžimai, įlinkimai, išsipūtimai) turi būti pašalinami/remontuojami.
 11. Jei teisingai laikysitės aukščiau pateiktomis transportavimo, saugojimo ir montavimo taisyklėmis, tai apsaugos skardos lakštus nuo korozijos, o Jus – nuo nuostolių.
 12. UAB „Plienitas“ neatsako už skardos korozijos ar kitokio pobūdžio pažeidimų atsiradimą, jei nebuvo laikomasi aukščiau pateiktų rekomendacijų.

Ši instrukcija paruošta pagal Europos šalių metalo apdirbimo pramonės pateiktas rekomendacijas.

Kokybė bei kilmė

Mūsų stogų ir sienų dangų gamybai naudojama aukščiausios rūšies skarda, kurios paskirtis yra stogo danga. Mūsų produkcija atitinka LST EN 14782:2006 „Savilaikiai metaliniai stogo dangų, išorinių ir vidinių apkalų lakštai. Gaminio specifikacija ir reikalavimai“ ZA priedo reikalavimus.

Tai populiariausios stogo dangos Lietuvoje, skirtos šlaitiniams stogams dengti. Dažniausiai naudojama individualių namų statyboje. Skardine danga galima dengti stogus, kurių nuolydžio kampas yra ne mažesnis nei 9–14 (priklausomai nuo profilio) laipsnių.

Didžiausi mūsų skardos tiekėjai: SSAB Švedija, ARCELOR (EKO Stahl GmbH ) Vokietija ir Corus (Myriad) Prancūzija, Marcegaglia Italija.

Terminai bei galimybės

Standartinius užsakymus įvykdome per 2–3 darbo dienas. Mokėdami 10 % daugiau, savo užsakymą atsiimsite per 8 darbo valandas (pasiūlymas galioja tik tuo atveju, jei sandėlio likučių pakanka užsakymo įvykdymui). Atsižvelgiant į didelius energetinius, darbo jėgos resursų nuostolius, dideles žaliavų atliekas, užsakymams stogų- sienų dangai iki 20 kv/m. taikomas 20% antkainis (šis antkainis netaikomas, jei užsakovas buvo pirkęs skardos gaminį ir pritrūko kelių kv/m. dangos).

Logistika

Kadangi savo duomenų bazėje turime transporto įmonių kontaktus, visada padėsime surasti užsakovui tinkamą transporto priemonę bei transportuoti dangą į objektą.

Didmeninė prekyba

Didmeniniams ir lojaliems pirkėjams visada yra taikomas prioritetinis aptarnavimas bei lanksti nuolaidų sistema.