+370 37 351101 / +370 37 466144

jonas@plienitas.lt

Darbo laikas I-IV 8:00 - 17:00 V 8:00 - 16:00 VI-VII NEDIRBAME

Stogo elementai

Titulinis / Produkcija / Stogų priedai / Stogo elementai

Stogas – ne vien tik stogo dangos lakštai. Kad jis būtų saugus ir funkcionalus, reikalingi kraigai, vėjalentės, įlajos, laštakiai , lietaus vandens nuvedimo sistema, kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros.

Visos stogo komplekto dalys turi būti suderinamos tarpusavyje, patikrintos, aukštos kokybės. Todėl rekomenduojama visą stogo sistemą pirkti iškart, iš vienų tiekėjų. Taip ir pigiau, ir patogiau; aišku, įmanoma priedus įrengti ir vėliau, bet tokiu atveju įrengimas sudėtingesnis, pareikalaus daugiau darbo.
Moderniomis 6m. staklėmis lankstome ne tik standartinius elementus – lankstinius plieninei stogų – sienų dangai, bet ir kitos rūšies ( bituminiems, popieriniems, šiferiniems , keramikiniems ir kt ) stogams. Taip pat lankstome detales pagal užsakymus, kitai paskrčiai.
Viena dažniausiai daromų klaidų renovuojant stogus – taupymas priedų sąskaita: ventiliacijos kaminėlių, įlajų ar sandariklių, stogo ir sienų kopėčių, sniego užtvarų, stogo tiltelių ir t.t.
Reikalingi priėjimai, kad būtų galima valyti kaminą, patį stogą. Ant daugiabučių gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties pastatų stogų turi būti įrengti aptvėrimai, išlipimai ant stogo.
Lietaus nuvedimo sistemos įrengiamos lietaus vandens nuvedimui ir naujuose, ir renovuojamuose pastatuose. Jos yra pakankamai universalios – kelių diametrų, skirtingų formų ir spalvų sistemos priderinamos prie įvairios paskirties ir skirtingomis dangomis dengtų pastatų stogų. Lietaus vandens nuvedimo sistemą galima įrengti ir vėliau, tačiau tada reikės papildomai tvirtinti laikiklius.
Sniego užtvaros montuojamos arčiau karnizo, ties laikančiąja siena, kad išlaikytų sniego svorį. Ant ilgų šlaitų įrengiama daugiau sniego užtvarų eilių.
Stogo priedų tvirtinimo detales reikia tikrinti kasmet. Tarpinės tvirtinimo vietose turi būti nepažeistos. Stogo priedų tvirtinimo detales naujai pastatytuose ir renovuotuose statiniuose patikrinti reikia apytikriai 3 kartus per metus. Jų eksploatacijos laikas bei būklė priklauso nuo priežiūros ir klimatinių vietovės sąlygų. Cinkuoti gaminiai tarnauja apie 20 metų, cinkuoti ir vėliau dažyti milteliniu būdu – apie 30 metų.

Susisiekite su mumis!

Klauskite, ir mes mielai Jums atsakysime.