Apie Mus

UAB „PLIENITAS“ savo veiklą pradėjo 2000 m. Pagrindinė įmonės veikla tuo metu buvo prekyba juodaisiais metalais. Plečiantis įmonės veiklai, įmonė investavo į šiuolaikinius plieno profiliavimo ir lankstymo technologinius įrengimus ir viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo automatizuotą plieninių stogų ir sienų dangų gamybą.

Susisiekime

Kontaktai

Apie mus

apie-1
apie-2

23+

Metai Patirties
Apie Mus

UAB „PLIENITAS“

Savo veiklą pradėjo 2000 m. Pagrindinė įmonės veikla tuo metu buvo prekyba juodaisiais metalais. Plečiantis įmonės veiklai, įmonė investavo į šiuolaikinius plieno profiliavimo ir lankstymo technologinius įrengimus ir viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo automatizuotą plieninių stogų ir sienų dangų gamybą.

UAB „PLIENITAS“ specializacija - aukštos kokybės, įvairių profilių ir spalvų, pagal kliento pageidaujamus matmenis plieninių stogų ir sienų dangų gamyba. Gamybai įmonė naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas ir šiuolaikinius plieno profiliavimo technologinius įrengimus, o tai užtikrina visos firmos produkcijos kokybę, atsparumą korozijai, puikią išvaizdą, ilgaamžiškumą ir tinkamumą eksploatuoti Baltijos šalių klimato sąlygomis. Mūsų produkcija žymima CE ženklu, o tai reiškia, kad įmonės gaminamų plieninių profiliuotų stogo ir sienų dangų charakteristika atitinka LST EN 14782:2006 "Savilaikiai metaliniai stogo dangų, išorinių ir vidinių apkalų lakštai" ES standartą.

Pas mus taip pat galima įsigyti ir tvirtinimo detalių, antikondensacinių plėvelių, konstrukcinių elementų, kraigų, vėjalenčių, lietaus vandens nuleidimo sistemų ir kitų standartinių ar nestandartinių matmenų lankstinių.

Mes siūlome platų metalo tipų, profilių ir lankstinių asortimentą. Mūsų gaminiams taikoma ilgalaikė garantija. Dirbame tiesiogiai su Jūsų individualiais projektais, siekdami išspręsti specifinius uždavinius, atliekame projektinius skaičiavimus ir teikiame sprendimus atsižvelgdami į Jūsų pastato konstrukciją, be to, teikiame konsultacijas dėl stogo įrengimo ir priežiūros. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad įsigijote aukštos kokybės ir ilgalaikį produktą.

 

Ilgametė patirtis ir profesionalumas

Turime ilgametę, net 23 metų patirtį stogų gamyboje.

Sertifikatai ir garantijos

Mūsų produkcija žymima CE ženklu, o tai reiškia, kad įmonės gaminamų plieninių profiliuotų stogo ir sienų dangų charakteristika atitinka LST EN 14782:2006 "Savilaikiai metaliniai stogo dangų, išorinių ir vidinių apkalų lakštai" ES standartą.

Aukštos kokybės žaliavų naudojimas

Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina stogų ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos veiksniams ir estetiškumą.

Dėmesys klientų aptarnavimui

Klientų poreikių patenkinimas yra mūsų prioritetas. Įsigiliname į kiekvieno kliento norus bei pageidavimus, pasiūlome klientui geriausią sprendimą atitinkantį jo poreikius.

line
MŪSŲ SAVYBĖS

Kodėl verta rinktis mus?

UAB „Plienitas“ išsiskiria rinkoje dėl savo ilgametės patirties ir profesionalumo, leidžiančio siūlyti aukštos kokybės gaminius bei paslaugas. Be to, įmonė stipriai orientuota į klientų poreikių patenkinimą, todėl visi projektai įgyvendinami atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius.

 

line
ATSILIEPIMAI

Ką klientai mano apie mus

Parašykite mums